SJ LifeMag - шаблон joomla Новости
یکشنبه, 02 فروردين 773 ساعت 06:47

پنج طبقه تعهدی کارکنان مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کارمند-سفیر (مدافعان) :

فعال ترین سطح که نشان دهنده کارمندانی است که به شدت به وعده های برند شرکت، به خود سازمان و به مشتریانش متعهد هستند. همچنین، با محیط داخلی و خارجی شرکت دائما رفتار مثبتی دارند و ارتباط مثبت برقرار می کنند.

وفاداران قطعی:

کارکنانی که احساسات مثبتی به کار خود و قرابت عاطفی با شرکت نشان می دهند. آن ها به کل شرکت حس مطلوبی دارند، کاملا تمایل دارند که در شرکت بمانند و فعالانه و قطعا هر کاری بابت آن انجام می دهند. اگرچه مدام درباره شرکت حرف نمی زنند، پیامهایی را انتقال می دهند که مثبت است.

توزیع کنندگان موثر:

کارکنانی که عموما از شغل خود راضی هستند اما بیشتر حالت دوگانه رو به کمی مثبت درباره کل شرکت، رابطه شان با شرکت و محصولات آن دارند. ممکن است برخی پیام های عموما مثبت درباره شرکت به دیگران منتقل کنند، اما به ندرت و ناهماهنگ.

بی علاقه صندلی پرکن:

کارمندانی که فاقد علاقه، مطلوبیت و قرابت با شرکت و محصولات آن هستند. آن ها پیام های مثبتی درباره شرکت به محیط داخلی یا خارجی انتقال نمی دهند یا اصلا پیامی منتقل نمی کنند. برای این پرسنل که حداقل درگیری را با شرکت دارند استخدام در شرکت فقط حکم یک شغل را دارد و نه بیشتر

کارمندان خرابکار:

کارکنانی هستند که با وجودی که هنوز از شرکت حقوق می گیرند اغلب از مخالفان فعال خود سازمان، فرهنگ و سیاست هایش، و محصولات و خدمات آن هستند. این طرفداران منفی، نرات غیر چاپلوسانه و دیدگاه های نامطلوب خود را در داخل شرکت به همکاران و مشتریان و به دیگران در خارج از شرکت منتقل می کنند.

 

خواندن 179649 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 21 دی 1394 ساعت 08:47
محتوای بیشتر در این بخش: « شتاب اقتصاد جهانی سبز

95006 نظرها

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

این مجموعه بخشی از وبسایت خرید و تخفیف گروهی آفسایت می باشد که به آموزش و اطلاع رسانی در مورد بازاریابی  زیر نظر کارشناسان مدیریت بازاریابی و استراتژیک می پردازد و در تعیین چشم انداز ، استراتژی و ارائه راهکار های مناسب برای حفظ و گسترش کسب و کار شما کمک می رساند .

آخرین مطالب

خبرنامه

جهت اطلاع از آخرین مطالب در خبرنامه ما عضو شوید